Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Senát má o zákonu o hazardu pochyby, dva výbory ho neschválily od K D - Buďme rádi že je to takové tupé STBácké...

 • 19. 5. 2016 11:48

  K D (neregistrovaný) ---.freepoint.cz

  Buďme rádi že je to takové tupé STBácké pako. Čím víc bude vyvádět takové hovadiny, tím dřív půjde do prdele. Horší by bylo, kdyby to dělal pomaličku, postupně a tiše.
  A ani se nebojím, že by se někdo z ISP nedosoudil. Fakt bych chtěl vidět, čím soudní znalec státu prokáže, že ISP mohl blokovat třeba HTTPS provoz. To by mohlo být fakt komediální. Dopadne to tak, že URL se dá do blacklistu na DNS provozovatele a hotovo, protože jinak se s tím moc nenadělá. "Vlk se nažere a koza zůstane celá".
  A za české sázkaře mi slza určitě neukápne.
  To je taky další zhovadilost. Ivo Valenta, z našeho okresu tu má fakt dobrou pověst. Co jsem viděl jeho vystoupení, tak nikdy nebyl pro omezení hazardu, jako první mluvil o hráčských kartách pro sociály, je pouze 3. největší provozovatel, ale všude ho uvádějí jako toho "zlého", protože začal mít politické ambice a ten se fakt nesere a nelže. Aspoň pokud vím, jako obyvatel města, kde Valentův Synot začínal.