Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Severní Korea byla 9 hodin a 31 minut bez internetu od Seti - "a já jsem vám na to jasně řekl,...

 • 8. 1. 2015 0:32

  Seti (neregistrovaný) ---.191.broadband4.iol.cz

  "a já jsem vám na to jasně řekl, že dodávat Ukrajině zboží i kupovat od ní suroviny může EU bez toho aby ji nějak zabírala"

  Tady nejde o nějaké dodávání zboží, tady jde hlavně o poskytnutí půjček, prostě klasický scénář zadlužení a zotročení. Viz třeba:

  https://www.youtube.com/watch?v=Bk6Zx8mqLr8

  Mimo to i europošuci jasně deklarují, že vstup UK do EU přináší pro členské země EU značná pozitiva (jste s těmi vašimi dojmy vedle jak ta jedle):

  http://www.euractiv.cz/obchod-a-export0/clanek/asociacni-dohoda-s-ukrajinou-7-cisel-pro-cesky-export-012160

  "Rozšíření NATO o Ukrajinu nebylo nijak v plánu"

  To nebyly třeba ani rakety US v Posku, přesto tam jsou. Roztahování zejména USA a potažmo NATO do celého světa je nezpochybnitelná realita.

  "To s tím zemědělstvím je vyloženě směšné - silné ukrajinské zemědělství je spíš důvodem proč Ukrajinu do EU nebrat."

  Naopak, nevím, proč by to mělo být směšné. Viz GMO. UK je z velké části pokryta úrodnou půdou, to je ráj pro pěstování "patentovaných" GMO sraček. Vzhledem k tomu, že svět už začíná konečně zjišťovat, co je to za svinstvo, a zakazuje jejich pěstování na svém území, je třeba hledat nové oblasti. UK se k tomu hodí více než dobře.

  "Naopak vidím řadu důvodů, proč by Ukrajina měla usilovat o členství v EU: vidina vyšší životní úrovně, lepší infrastruktury, snížení míry korupce, lepší vymahatelnost práva atd."

  Vy byste mohl od minuty dělat nějakého EU agitátora. Co říká o asociační dohodě Oskar Krejčí, profesor a politolog, prorektor Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha:

  „Zmíněný summit Ukrajina – EU byl ze strany Evropské unie trestuhodně špatně připraven. Asociační dohoda byla sepsána až hrozivě nevýhodně pro Ukrajinu. Neobsahovala ani příslib odstranění vízové povinnosti, natož hospodářské pomoci zemi, která stála a stojí před bankrotem. Přitom volný vstup levného a často i kvalitnějšího unijního zboží by přes volnou hranici s Ruskem ničil nejen ukrajinskou výrobu, ale i ruskou – což vedlo Moskvu k varováním, že svoji obchodní hranici s Ukrajinou uzavře. V situaci, kdy statistiky říkají, že závislost Ukrajiny na obchodu s Ruskem je vyšší než na obchodu s Evropskou unií. Už před summitem ve Vilniusu tak byla pro ukrajinskou vládu matematika jasná: Kyjev potřebuje 160 miliard eur a Evropská unie nabídla pomoc ve výši 620 milionů eur. V takovéto situaci by asociační dohodu nepodepsal žádný trochu odpovědný státník. Pak teprve, poté, kdy summit Ukrajina – EU selhal, přišla Moskva s nabídkou půjčky 15 miliard dolarů Kyjevu…“

  BTW vstupovat do multi-kulti socialistické EU může dnes jen magor. Pokud máte děti, modlete se, aby lidi dostali rozum, přestali žvanit takové nesmysly, jaké tu předvádíte vy, přestali podporovat americké válečné štváče a EU multi-kulti sluníčkové pošahance. Já si pro naše děti takovou budoucnost opravdu nepřeji:

  https://www.youtube.com/watch?v=Qx-c_qyPMrs