Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Mark Shuttleworth: Ubuntu nemůže být náhradou za Windows od dustin - Takže jsem se dozvěděl, že pro WinCE je...

  • 7. 5. 2009 9:21

    dustin (neregistrovaný)
    Takže jsem se dozvěděl, že pro WinCE je pohodlné vývojové prostředí, ovladače, profesionální komponenty (co se tím myslí) a aplikace mi napíše spoustu lidí. Navíc si můžu koupit development kit desku.

    To ale nebyla odpověď na mou otázku. Ptal jsem se, jak ve winCE nainstaluji jedním příkazem SW poskytující výše uvedené služby, zdarma, legálně. K čemu je mi komfortní vývojové prostředí, když v openwrt mám vše potřebné již hotové a pro případné drobné úpravy (které většina uživatelů nepotřebuje) mám k dispozici zdrojáky a SDK? To bych musel být padlý na hlavu, abych si koupil vývojovou desku, zjistil co ve WinCE není (pravděpodobně většina výše uvedeného), zadal to vývojářům a za stovky tisíc to nechal vyvinout, abych ten kód pak ještě musel udržovat. Ta "hypotetická" webkamera běží a slouží. Kdybych zvolil WinCE, možná bych byl teď někde u dokončení smluv s vývojáři.