Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Služba Lidé.cz končí, Seznam ji zavře v půlce prosince od anonym - Koukám, že jsem si to trochu špatně přečetl,...

  • 18. 11. 2020 20:55

    bez přezdívky

    Koukám, že jsem si to trochu špatně přečetl, pardon. Jinak to asi vidíme tedy oba stejně.

    Křišťálovou kouli bohužel nemám, ale i tak si troufnu tvrdit, že si tam ty hřebíky do rakve zatloukli v první řadě sami. Velice živě si pamatuju na to, jak lidi houfně nadávali před avizovanou změnou a ještě daleko víc po ní, protože se z původní fajn služby stalo něco naprosto nepoužitelného. Když k tomu připočtu, že už tehdy Facebook používal snad "každý" (tj. odhaduju, že od té doby se v jeho používanosti v našich končinách příliš nezměnilo) a uživatelé měli lide.cz rádi, co tak asi mohlo následovat, když jim touto změnou bylo akorát plivnuto do obličeje, a to včetně reakcí ze strany Seznamu. Nějaké změny jistě byly třeba, ale spíš zlepšení vzhledu nebo vychytání much a ne ořezání a převrácení všeho vzhůru nohama.

    Tehdy tu změnu měla pod palcem nějaká mladá velice ambiciózní dáma (pokud si dobře vzpomínám, jmenovala se Mája Zálišová - kdyžtak nechť mě někdo opraví) a ta nechtěla ani slyšet, že by se změnami, které se děly pod jejím vedením, mohlo být byť jen něco málo špatně. No a jak to dopadlo, vidíme teď.