Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Stát plánuje přispět chudým rodinám na Internet od František Koudelka - Nic jiného než hloupost, zlodějna a další rozhazování...

 • 3. 7. 2015 12:48

  František Koudelka (neregistrovaný) 2001:470:6f:----:----:----:----:----

  Nic jiného než hloupost, zlodějna a další rozhazování peněz. Proč nelatí stejná logika jako v případě EET ? (kdo chce podnikat, ten si za "pár tisíc" koupí terminál) Pokud někdo nemá 200Kč měsíčne na internet, tak pravděpodobně nedisponuje ani počítačem. Další možností je přístup na internet ve veřejných knihovnách, kde jej mají k dispozici zdarma.
  Stát v minulosti zajistil několika subjektům monopol a na dost dlouhou dobu trh s internetem zabetonoval a předražil. Očekával bych přístup typu: do projektu nalijeme 400 MKč - cílem bude pokles nezaměstnanosti o 2 procenta. Pokud cíl nebude splněn do 1 roku, projekt bude zrušen.
  Pokud budeme (komu jinému než cikánům a notorickým nefakčenkům) dotovat přístup k netu, tak pouze konkrétní weby (wiki, jobs, úřady, rejstříky apod.). Město taky nemůže za dotaci na rekonstrukci ulic pořídit krom asfaltu i služební vozidla.

  Je to prachsprostá korupce (úplatek a nákup voličů) ze strany levice. Čekám, že na rozhazování alergický Bureš tohle smete ze stolu (i spolu se soudruhy z ANOFERT).