Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Střídání času ještě minimálně pět let, na zrušení není shoda od anonym - Já se omlouvám, ale moc váš argument nechápu... Nicméně...

  • 15. 9. 2021 7:35

    bez přezdívky

    Já se omlouvám, ale moc váš argument nechápu...

    Nicméně bych přinejmenším chtěl podotknout, že jsem můj příspěvek psal pod přesvědčením, že je rozhodnuté, že střídání bude zrušeno a jen se řeší, na jakém časovém systému zůstat. Takže moje „argumenty pro celoroční letní čas“ je myšleno v opozici proti „celoroční zimní čas“. K tématu „celoroční jednotný čas VS střídání času“ jsem se nijak nevyjadřoval, ale bohužel to nebylo moc zjevné a z reakcí mi vyplývá, že to většina pochopila jinak. Možná i vy.

    Pokud tedy váš příspěvek byl myšlen tak, že dává argument pro střídání času, tak bych chtěl jen říct, že obecně u argumentů pro střídání času není pravda, že jsou mimo moje chápání. Ačkoliv mám na téma zrušit/ponechat střídání dost jednoznačný názor, uvědomuji si, že je značně subjektivní a nedokážu rozporovat druhou stranu argumenty, které bych považoval za dostatečně objektivní (dle mého vyhodnocení) a proto jsem ani takovou diskuzi nechtěl začít.