Hlavní navigace

T-Mobile nabízí předplacenku se 100 GB dat za 300 Kč měsíčně, je levnější než u O2

2. 6. 2023

Sdílet

T-Mobile SIM karta Autor: Depositphotos

Mobilní operátor T-Mobile přišel s omezenou nabídkou předplacených karet, na kterých je možné zapnout balíček se 100 GB dat za 300 korun měsíčně. Předplacenou kartu s názvem Edice 100 GB dat je možné objednávat do 30. června nebo do vyprodání zásob.

Jde především o datovou kartu, ale i přes ni je možné telefonovat či posílat SMS. Minuta hovoru vás ale vyjde na 4,50 Kč a textovou zprávu pošlete za 1,90 Kč. Data lze používat pouze v České republice, ale je možné používat i síť 5G. Podle podmínek je rychlost omezena na 300 Mbps směrem k vám a 50 Mbps od vás.

Balíček není potřeba kupovat každý měsíc, ale můžete jej aktivovat dle potřeby. Pokud ale budete obnovovat pravidelně, dostanete od T-Mobile každý 12. měsíc zdarma.

Nabídka předplacenky Edice 100 GB dat

Autor: T-Mobile

Velmi podobnou službu v letní akci několikrát nabízel konkurenční operátor O2, který ale nedávno oznámil zdražení balíčku na 349 Kč, které vysvětlil aktivací 5G. O2 také upozorňuje na to, že v síti 5G zákazníci tohoto tarifu mohou surfovat maximální rychlostí 800 Mbps (download) a 100 Mbps (upload).

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?