Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Test beta verze OpenOffice.org 3.0 od anonym - Vždycky se najde někdo, kdo vytáhne nějaká omezení...

 • 16. 7. 2008 12:38

  bez přezdívky
  Vždycky se najde někdo, kdo vytáhne nějaká omezení programu, aby ho mohl označit za špatný. Není to už diagnóza?

  S Laelem zde vede mnoho lidí spory, že tlačí věci, které absolutně nepotřebují. Já zase nepotřebuji vámi zmíněné věci. V poslední době se prakticky už nevyskytuji v e-mailových konferencích, takže quotování už neřeším, šifrování v mailu už vůbec neřeším - nikdo po mně šifrovanou komunikaci nechce a já ji taky po nikom nevyžaduju.

  Omezení Outlooku i MSO znám dostatečně dobře a vzhledem k mým potřebám mi nevadí. Naopak oceňuju věci, kvůli kterým jsem na Outlook přešel (dříve jsem používal The Bat!). Vyhovují mi jeho možnosti v úkolech, kalendáři, kontaktem, poznámkách. Oceňuju snadnou synchronizovatelnost s jinými zařízeními (mobil, PDA), sdílení kalendáře atd. To jsou věci, které aktivně využívám a Outlook tyto požadavky splňuje v dostatečné kvalitě. Určitě bych našel pro každý úkol lepší sw (např. na maily byl The Bat! lepší), ale já jsem chtěl provázaný balík s groupwarovými funkcemi a tam už ten výběr je špatný.

  A co se týče Exchange - už skoro rok se dokopávám k tomu, abych konečně dodělal konfiguraci na svém pracovnědomácím serveru a konečně na Exchange plně přešel. V rámci ActionPacku je ten sw za hubičku, tak proč to nevyužít...