Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Ubuntu 16.04 LTS umožní přesunout launcher dospod od Ľubomír Mlích - Z čeho pramení tvrzení "Ubuntu je nedotknutelné"? Odkaz na...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 26. 3. 2016 12:54

    Ľubomír Mlích (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    Z čeho pramení tvrzení "Ubuntu je nedotknutelné"?

    Odkaz na pár bugů - ani odkaz na seznam evidovaných bugů - podle https://bugs.launchpad.net/ubuntu 120270 z toho nedělá sračku. Sračka je úplně něco jiné a 120 000 bugů ukazuje na obrovský rozsah projektu, kterým se zabývá velká spousta lidí a rozhodně to není ani zdaleka srovnatelné se smradlavou hromádkou výkalů vyprodukovanou konečníkem asi za dvě vteřiny. Jsem si jistý, že žádného z té spousty lidí, kteří tomu projektu věnovali spoustu a spoustu svého času, toto přirovnání netěší. A nelíbí se jim, když jejich práci někdo takhle špiní.

    Jistě je možné i nadále mluvit o sračkách, máme přece svobodu slova - ovšem tyto svobodná slova vytváří postoj okolí k mluvčímu. Takže kdo chce, aby si jej lidi pamatovali podle sraček, tak ať sem dál sračky sype. Kdo chce, aby ho lidi znali, podle toho, že s nimi spolupracuje na projektu, který jej i ty ostatní zajímá, tak s nimi pracuje na tom projektu.