Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Účinnost bezdrátového nabíjení od anonym - Ad 1) ano, používám výhradně drátová sluchátka. Raději...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 8. 8. 2020 22:09

  bez přezdívky

  Ad 1) ano, používám výhradně drátová sluchátka. Raději koupím kvalitní a dražší dráty, které vydrží, než bezdrát, který je potřeba do zblbnutí nabíjet a pozvolna mu odchází většinou nevyměnitelná baterka. V autě mám handsfree do reproduktorů, čili bezdrátově komunikuje jen mobil s handsfree stanicí. Mobil v autě nabíjím pomocí čínského kabelu s magnetem, jak jsem psal níže. Velmi šikovná věc, snadno propojitelná i za tmy jednou rukou během řízení, bez opotřebení konektoru.

  Ad 2) jak souvisí dálkové ovládání s neefektivním nabíjením mobilu? Nabíjecí baterky do ovladače samozřejmě nabíjím drátovou nabíječkou, stejně jako mobil. Navíc teda televizi ovládám z počítače přes sériovou linku vlastní aplikací...

  Ad 3) proč bych měl telefonovat z pevné linky? Pevná linka má stabilní napájení po komunikačních drátech, navíc nenabízí zdaleka totéž, co mobil. Je to tedy zcela nesmyslné srovnání, nijak nesouvisející s úsporností...

  Ad 4) Ne, používám elektronické mapy, protože je to úspornější a efektivnější řešení. Bylo by značně neekonomické a neekologické kupovat papírové mapy, když jezdím po různých lokalitách. Použití mobilních offline map je rozhodně šetrnější, efektivnější a také levnější řešení.

  V detailech se pozná opravdové chování, ne v těch zřejmých, zcela zjevných věcech. Ty člověk ovládá rozumově. Ale detaily obvykle ne a na tom se pozná, jaký je doopravdy a ne jak chce vypadat před druhými.