Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Vojenské zpravodajství bude hlídat kybernetický prostor ČR od NULL - "ne, ja si jen nemyslim, ze kdyz v...

  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 6. 12. 2016 13:50

    NULL (neregistrovaný) ---.freepoint.cz

    "ne, ja si jen nemyslim, ze kdyz v EU nebo NATO nebudeme, budeme se mit z niceho nic lepe. Myslim si, ze hlavni duvod toho proc se nemame lepe je tady u nas doma v tom koho volime a co vsechno mu dovolime....."

    No vidiš, na to máme názor stejný, jenom kritika NATO a EU zas jako jenom tak neroste na zelené louce z ničeho nic. Nevím na kolik v tom má prsty ruská propaganda, debilita či lenost obyvatelstva, každopádně sedět, plácat se po ramenou s tím, že to jinak nejde a tak to všechno podporovat, je taky na ho.no. Vzpomeň si na situaci v Sýrii, taky se tvrdilo že tam západ (EU, USA a jejich NATO + "spojenci") nikdy nic nedělali, je to jenom ruská propaganda, a když pak rusové začali bombardovat povstalce proti ofic. režimu (tzn. investice západu a spojenců do změny režimu) tak se najednou začalo ozívat tolik "investorů", jako třeba EU, USA, Katar nebo SAE a Turecko, že to člověk nestačil počítat. No a teď se tam prohánějí západní speciální jednotky pod vlajkama kurdů. Ale ještě před pár lety tohle říct, tak jsem jasně "pomatenec ruského aeronetu který si nechá všechno nabulíkovat od těch co chtějí jenom špinit západ". Přísahám že na takové weby nechodím a stejně pro mě nemají valnou hodnotu. EU, USA a NATO provádí po světě nechutnosti, kterým zatím ani to Rusko s Čínou nemůže konkurovat. Bohužel je to tak. Ať už je někdo rád má nebo ne. A to, že nemáme jinou možnost než do takových spolků patřit, ať už z politických, ekonomických nebo geopolitických důvodů, neznamená, že bychom si měli něco nalhávat, nesnažit se o zlepšení a podléhat těm psychopatům, kteří vyvolávají války po světě - a je jedno z jako jsou země nebo strany světa . . .