Hlavní navigace

Vlákno názorů ke zprávičce Vracení her na Steamu? Značná komplikace, říkají někteří vývojáři od Sten - Jejich herní doba se mnohdy počítá jen na...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 6. 2015 16:37

  Sten (neregistrovaný) ---.parawide.eu

  Jejich herní doba se mnohdy počítá jen na několik málo hodin, některé lze dokonce do dvou hodin (limit pro nárok na vrácení hry) dohrát úplně.

  Tohle je jediné, co skutečně beru jako možný problém. Možná by se měla doba na vrácení odvozovat od ceny?

  Někdy je zkrátka třeba příběh a atmosféru budovat pozvolna.

  To se přeci nemusí vylučovat s tím, že hra zaujme od začátku. Mám v knihovně hry, které mě zaujaly hned (např. zpracováním), přesto jsou schopné překvapit a začít úplně jiný příběh i po mnoha hodinách hraní. (Musím uznat, že moc jich není.)

  Vývojáři mají obavy, že pokud hráče titul nezaujme už ze začátku, tak jej raději odinstalují a nechají si vrátit peníze.

  Pokud mě hra do dvou hodin nezaujme, tak s ní přeci nestrávím několik dalších hodin, než konečně začne mít nějaký zajímavý příběh.

 • 5. 6. 2015 21:22

  Sinuhet (neregistrovaný) ---.sinuhetcloud.net

  Krátké hry jsou problém.

  Do 2 hodin se třeba bezpečně vejde Antichamber. Nevím, kolik mě to stálo, třeba $5 za hodinu a půl hraní, což je asi nejhorší poměr cena/délka hraní z mých her.

  Doporučil mi jí kamarád, koupil jsem, za chvilku bylo nainstalováno, za hodinu a půl dohráno, a už jsem mohl vracet.
  Není to hra, kterou byste hráli v blízké době znovu. Ale za těch pár dolarů opravdu stojí. A všichni autoři miniher mají přinejmenším na co svádět mizerné prodeje.

 • 5. 6. 2015 22:45

  Solitary

  A prosel jsi Antichamber komplet? Nejak se mi nechce verit, ze jsi dohral Antichamber na prvni pokus za 90minut. Pri prvnim setkanim s touto hrou jsem tim svetem bloudil, at uz zamerne (je tam spousta zajimavych a tajnych lokaci), tak i nechtene, jelikoz kdyz clovek nevi, tak muze velmi snadno bloudit v kruzich.

  Nevim kolik jsem dal za Antichamber (mel jsem ho asi z bundlu), ale nelituju zadneho dolaru... a myslim, ze delka je dostatecna, samozrejme pokud to clovek neprobehne, aniz by si hru uzil, hlavne ji dokoncit.