Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Wikipedie oslavila 20 let od Poleno - Jednak to není pravda, protože Wikipedie má nějaké...

 • 13. 1. 2021 16:51

  Poleno

  Jednak to není pravda, protože Wikipedie má nějaké kontrolní mechanismy.

  Tohle není pravda, protože já osobně jsem už několikrát bez ničeho zeditoval nějaké odstavce, abych odtamtud odstranil critical race theory hovadiny. Takže to jde, sám jsem si to vyzkoušel.

  Druhak, to, že je na tom spousta ostaních "zdrojů" jako Wikipedie z Wikipedie nedělá najednou něco víc (relevantního). Je to pořád to samé.

  Proto se ptám, jestli Vám přijdou encyklopedie jako relevantní, a pokud ano, proč (vzhledem k WIki).

  Ano, přijdou. Už jenom proto, že se za to někdo vydáním postavil, byť to taky není nic moc světoborného a hlavně si do toho nemůže kde kdo editovat co chce, kdy chce, jak chce. Z toho podhledu rozhodně ano.

  Ano, první příspěvek s tímto souslovým byl můj a taky jsem tam napsal proč. Chcete, abych to zopakoval po sedmé? A já Vám odpověděl, že žádnou takovou definici v rukávu nemám, takže považuji za normální se zeptat na oplátku Vás. To je fax-pass tak jenom proto, že žádnou v ruce nemáte a jistě nejsem daleko od pravdy, že kdybyste měl, tak už mě tady s ní fackujete.

  Já napsal hned v první větě, co jsem zde napsal, proč to pro mě není relevantní zdroj. Vy zatím ne, jenom se doptáváte na nějakou knížky a chcete definici, zatímco já se Vás na ni zeptat nesmím.

  Možná byste mohl Vy napsat, proč Vám zdroj, kam může napsat každý kdo jde kolem vůbec nějak relevantní.

  13. 1. 2021, 16:53 editováno autorem komentáře