Hlavní navigace

Názor ke zprávičce YouTube-dl byl odstraněn z GitHubu na základě zákona DMCA od - - - Nebylo by lepší přečíst si nejdřív zprávičku, pod...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 24. 10. 2020 21:24

  - - (neregistrovaný) ---.dynamic.dsl.as9105.com

  Nebylo by lepší přečíst si nejdřív zprávičku, pod kterou chcete diskutovat? RIAA není YouTube.

  Taky nikdo netvrdí, že je. Požadavek RIAA právě směřuje na stahování z youtube. Ostatně i Vy dobře víte jak to souvisí s Youtube. Tak nehrajte divadlo:
  Jenže YouTube má nějaké mechanismy, jak zabraňovat šíření nelegálního obsahu. A youtube-dl tyhle mechanismy obchází, což je v rozporu DMCA.

  Nebo si pořídíte internetovou přípojku s downloadem 50 Mbit/s a pak si službu přizpůsobíte, hakcnete poskytovatele abyste měl 100 Mbit/s?

  Ani padnoucí příklad vymyslet neumíte. Aby tento příklad seděl, musel byste mi vyčíst např., že si pořídím vlastní router, abych využil vůbec těch 50, když router dodaný providerem neumí. To jsem zločinec a pirát, to jsem okradl providera ...

  "to by pak museli zakázat cokoliv, tak můžete dát URL a obsah si pustit
  Proč?"

  Proč? protože to samé v podstatě dělá youtube-dl.

  Ne, 21. století by se měli přizpůsobit ti, kteří stále nevzali na vědomí, že v civilizovaných zemích se řídíme právem, ne tím, kdo má větší klacek.

  A podle Vás má větší právní klacek uživatel či tvůrce stahovače veřejných url než Autorsprávní organizace a Big Tech korporace nebo už jenom nevíte čím debatu ještě víc rozmlžit?

  24. 10. 2020, 21:27 editováno autorem komentáře