Hlavní navigace

Názor ke zprávičce YouTube-dl byl odstraněn z GitHubu na základě zákona DMCA od - - - @Filip Jirsák "87vdf4vg82 je šikana to, když někdo dobrovolně...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 10. 2020 11:07

  - - (neregistrovaný) ---.dynamic.dsl.as9105.com

  @Filip Jirsák

  "87vdf4vg82 je šikana to, když někdo dobrovolně přistoupí na podmínky služby a provozovatel služby se pak jimi doopravdy řídí."

  Nelžete Jirsáku. Šikana Vám byla vysvětlena a spočívá v něčem úplně jiném:


  "A jak Youtube šikanuje tvůrce? Nejdříve jim poskytne platfomu, nechá je i vybudovat příjem a pak jim, i retroaktivně, maže obsah nebo účty za to, že řekli některá slova z neoficiálních seznamů. Používá tvz. shadow bans na videa. Odstraňuje kanály, které umožnil vytvořit z vyhledávání jak na youtube tak na google. Pro Vás je to možná normální, supr a sluníčkový, já tomu říkám šikana.


  A pokud mi chcete napsat, že když si dá někdo do pravidel, že může kohokoliv šikanovat tak to není šikana, tak se ani nenamáhejte. A nebo se namáhejte a vymyslete si něco pořádného."


  "... Je to jako by Vám holič nabídl ostřihání, vy k němu začal chodit a pak vás jednou vyhodil na ulici s polovinou hlavy neostříhanou, protože jste řekl jméno, které jeho vymaštění woke zaměstnanci nemohou ani slyšet, ale vy o tom nevíte, protože existuje jenom interní seznam. To je přesný příklad chování Youtube, když už to chcete porovnávat s holičem. Je to jako by Vás autobus vyhodil kvůli podpoře nějakého kandidáta mezi zastávkami nebo Vám sjednaný taxík přestal brát telefon a nepřijel."

  25. 10. 2020, 11:10 editováno autorem komentáře