Hlavní navigace

Názor ke zprávičce YouTube-dl byl odstraněn z GitHubu na základě zákona DMCA od - - - @Filip Jirsák "87vdf4vg82: Neobviňujte ostatní ze lži, když jde...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 10. 2020 11:54

  - - (neregistrovaný) ---.dynamic.dsl.as9105.com

  @Filip Jirsák

  "87vdf4vg82: Neobviňujte ostatní ze lži, když jde jenom o vaši hloupost. Když dobrovolně přistoupíte na podmínky, které považujete za šikanu, je to čistě vaše hloupost, nic jiného. Navíc tím urážíte všechny oběti opravdové šikany."

  1) A můžete mi ukázat v pravidlech Youtube, že Vám mohou smazat obsah i za to, když pouze vyslovíte jméno , které se objeví na jejich interním seznamu? A to i retroaktivně.
  2) Existuje nějaká předvídatelnost práva a v Západních demokraciích toto nemá dosud obdoby a tudíž tato šikana nemá obdoby a není předvídatelná. Nebo snad umíte odkázat na nějaké právní ustanovení podle kterého Vás může společnosti vyřadit kvůli vyslovení jména na interním politickém shadowlistu?
  Mimochodem podle české právní úpravy Vás nikdo nemůže diskriminovat na základě politického přesvědčení nebo světonázoru.

  A poprosím (jistě zbytečně) pouze o odkazy na konkrétní ustanovení. O tom, kdo všechno je hlupák nás informujete pravidelně, tedy není nutno lít to sem znovu.

  Oběti Youtube o tom sami hovoří jako o šikaně, tak laskavě tyto slušné lidi neurážejte tím, že takové totalitní praktiky bagatelizujete