Hlavní navigace

Názor ke zprávičce YouTube-dl byl odstraněn z GitHubu na základě zákona DMCA od - - - @Filip Jirsák Žádal jsem Vás, abyste uvedl, kde uživatel...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 10. 2020 18:14

  - - (neregistrovaný) ---.dynamic.dsl.as9105.com

  @Filip Jirsák

  Žádal jsem Vás, abyste uvedl, kde uživatel souhlasí s tím, že může být vyhozen i za to, že řekne nějaké jméno z nějakého ne-oficiálního seznamu, když neustále tvrdíte, že s takovým jednáním souhlasil?
  Případně můžete vysvětlit, jak může uživatel souhlasit s nějakým seznamem, který není veřejný a tedy do něj nevidí, aby platil Vás výrok:
  Tím, že to jednání je z obou stran dobrovolné, nemůže jít o šikanu[Filip Jirsák]

  Do teď jste nic z toho nebyl schopný uvést, jenom o pakujete, že je to v podmínkách - tam je, že si může provozovatel dělat co chce, ale to opět nemůže - ostatně to sám uvádíte:

  občanský zákoník, § 1, odstavec 2: Nezakazuje-li to zákon výslovně, mohou si osoby ujednat práva a povinnosti odchylně od zákona; zakázána jsou ujednání porušující dobré mravy, veřejný pořádek nebo právo týkající se postavení osob, včetně práva na ochranu osobnosti.
  [Filip Jirsák]
  a dokonce to zakazuje i LZPS. Zakazuje, "tečka"

  Zatím je situace taková, že nedokážete říct, podle kterého zákona může nějaká společnost ! i retroaktivně ukončovat uživatelské smlouvy na základě vyslovení např. "zakázaného" jména.
  To jsou ovšem jen bláboly ve vaší hlavě, které nemají nic společného s realitou.

  Ne není. Je to oficiální, potvrzeno i vedením a dokonce i whistleblowery:
  "Youtube has confirmed to me that regardless of whether the president of the United States tweets out the name of a publicly relevant figure, or if major cable channels talk about the person, you are not allowed to say the name on Youtube
  Welcome to the dystopia
  — Tim Pool (@Timcast) December 30, 2019"

  [1] https://noqreport.com/2019/12/30/tim-pool-youtube-continues-blocking-eric-ciaramella-mentions-despite-massive-coverage/
  [2] https://www.youtube.com/watch?v=QhTSp2aM700&list=PLErukX1W1OYjFx2pG8zjWiMuPMG0F-LbI
  [3] https://www.youtube.com/watch?v=OQ1eBSZvFSo
  ... dále např. projekt Veritas.
  To, že něco nevíte nebo nechcete vědět neznamená, že to to tak není.

  "Kde jsem něco takového tvrdil? Očekávám odkaz nebo omluvu."

  Tvrdil jste, že když si dá Youtube něco do smlouvy, tak je to jeho věc a ostatní mohou jít jinam. To není pravda, viz. znova výše. Za důsledky Vašich hloupých výroků se rozhodně omlouvat nebudu.

  Zbytek Vašich textů už jsou jako obvykle jenom urážky a ujišťování o hlouposti ostatních.