Hlavní navigace

Názor ke zprávičce YouTube-dl byl odstraněn z GitHubu na základě zákona DMCA od Filip Jirsák - Do teď jste nic z toho nebyl schopný...

 • 25. 10. 2020 20:27

  Filip Jirsák

  Do teď jste nic z toho nebyl schopný uvést, jenom o pakujete, že je to v podmínkách
  Já jsem to uvedl, příslušnou pasáž podmínek jsem citoval. Že je nad vaše schopnosti ten text podmínek pochopit, to není můj problém. Já jsem vás na to upozorňoval, že to nepochopíte, protože jste hlupák. Nemůžu za to, že to berete jako urážku, když je to ve skutečnosti jen konstatování faktu.

  Zakazuje, "tečka"
  To citované ustanovení porušuje veřejný pořádek? Nebo porušuje právo týkající se postavení osob? Chápu, že je pro vás obtížné diskutovat o právu, když nedokážete pochopit význam textu zákona – ale tím, že budete citovat náhodné části Listiny základních práv a svobod nic nedokážete.

  Je to oficiální, potvrzeno i vedením a dokonce i whistleblowery
  Kde se tam píše o retroaktivitě? Pravda, jak to máte vědět, když nevíte, co je retoraktivita…

  Tvrdil jste, že když si dá Youtube něco do smlouvy, tak je to jeho věc a ostatní mohou jít jinam. To není pravda, viz. znova výše.
  Je to pravda, a výše jste nenapsal nic, co by to rozporovalo.

  Za důsledky Vašich hloupých výroků se rozhodně omlouvat nebudu.
  Vy jste ale netvrdil, že je to důsledek mého výroku. Vy jste tvrdil, že je to můj výrok. A on to není důsledek mého výroku, je to jen důsledek toho, že jste hlupák a nerozumíte psanému textu.

  Zbytek Vašich textů už jsou jako obvykle jenom urážky a ujišťování o hlouposti ostatních.
  Neschovávejte se pořád za ostatní. Já jsem nepsal nic o hlouposti ostatních. Psal jsem výhradně o vaší hlouposti, kterou tu dokazujete čím dál víc každým vašim komentářem.

  Ale vy jste nedal odkaz na komentář, kde bych tvrdil to, co jste mi vložil do úst, ani jste se neomluvil. Místo toho jste se zase hloupě vymlouval na to, že jste text nepochopil. Takže mám za to, že už jste dostatečně prokázal, jaký jste hlupák, omluvy se nedočkám, tudíž nevidím důvod, proč v diskusi s vámi pokračovat.