Hlavní navigace

Vlákno názorů ke zprávičce Začal osmý ročník LinuxDays, sledujte živý přenos od Peter Fodrek - Vrelá vďaka. škoda len toto, čo nechcel v...

 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 10. 2019 20:31

  Peter Fodrek

  Vrelá vďaka. škoda len toto, čo nechcel v 105-ke byť natácaný avtak tam od vtedy nefungoval
  posunutý prenos. A keďže som počas Vojtu Pavlíka (3.diel o chybách v špekulatívnom vykonávaní) nemohol sledovať live-ku, mrzí ma to ešte viac. Neviem kedy budú hotové celodenné nahrávky, aby aom si to mohol pozrieť..

 • 5. 10. 2019 20:46

  RDa

  Jojo, taky me vadilo ze ta prednaska o hacker toolech nebyla live a nejspis nebude ani v zaznamu. To jsou mi hackeri dnes.. chtej byt verejne znami ale zaroven nechtej :))

  Byl jsem napr. na TEDx prednaskach, kde byla jedna session s detektivem, ktery nechtel byt poznan - tak bylo behem prednasky zhasnuto, sedel v klobouku a zady k divakum, nastesti nepotreboval slidy a postacil zvuk.

  Takze podobne i tady na LD se mohla zapojit trocha kreativita - a na zvuk nasadit treba mutacni filtr a clovek by se pohyboval v zakulisi. Interaktivite by to nijak neuskodilo a kazdy by zustal spokojen.

  Bohuzel nektere prednasky byly ponekud pod uroven - napr. ta s FPGA v HPC, kde borec - doktorand - znal hradlova pole jen jako hype z drbu od sousedky, ale konkretni zkusenosti ani dotazy nedokazal zodpovedet, cekal jsem neco zajimaveho ale v podstate udelal nejaky hodinovy vseobecny uvod pro neznale do toho co FPGA vlastne je, a to jeste tam nasekal hromady chyb. To me mrzelo..