Hlavní navigace

Názor ke zprávičce Začalo hlasování o přidání generických typů do jazyka Go od Daniel Kozák - Ano přesně jak píšeš, anketu udělali. Sám jsem...

  • 14. 1. 2021 0:57

    Daniel Kozák

    Ano přesně jak píšeš, anketu udělali. Sám jsem se jí účastnil. A vyšla skvěle přesně jak jsem volil já. Bohužel jak píšeš nemá to smysl aspoň ne dokud o tom rozhodují lidé, kteří žijí v cela jiném světě.

    Jako snahu jim nemůžu upřít, dokonce založili fond. A peníze z toho fondu šli na projekt co měl zlepšit podporu v IDE. Smutné bylo že šly někam kde jít asi neměly. Protože šly na plugin pro jeden editor, a ten plugin už v té době nebyl zázrak a existoval (osobní názor: lepší plugin pro ten samý editor, který aspoň nějak fungoval). Což vedlo přesně k opačnému jevu. Ten dotovaný stále stojí za prd. A autor toho lepšího se na to kvůli tomu vykašlal.

    Takže jsem poslal několik tisíc zbytečně. Ono pravdou je že sám nevím kdo to tomu jazyku poštval víc. Jestli Walter Bright a nebo Andrei Alexandrescu. Oba dva jsou kapacity, ale jeden je extrémně tvrdohlavý a je velmi těžké ho o něčem přesvědčit a druhý je Andrei (můj idol), který zbaběle pláchnul.