Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku
Omezte své uživatele a nastavte jim limity

D.A.Tiger aura:65
14. 5. 2009 0:11

RE: Omezte své uživatele a nastavte jim limity

Není tam sice nic úplně nového co bych už nevěděl, ale přesto je to podle mě zajmaví článek a myslím, že se určitě najdou uživatelé kteří jej ocení. Hodláš se o PAM, právech, a uživatelském zabezpečení v Linuxu rozepsat víc?
Adam Štrauch aura:99
14. 5. 2009 0:41

RE: Omezte své uživatele a nastavte jim limity

Neměl jsem to v plánu, máš zájem o něco konkrétního? Resp. co konkrétně by podle tebe bylo zajímavé rozebrat?
Ekin
Ekin (neregistrovaný)
14. 5. 2009 7:39

RE: Omezte své uživatele a nastavte jim limity

No ja by som napríklad celkom privítal možno aj celú sériu článkov o tom, ako si ponastavovať tieto veci kompletne + nejakú teóriu za tým. Niečo nie úplne pre nOObov ale zas nie pre znalcov.
D.A.Tiger aura:65
14. 5. 2009 11:03

RE: Omezte své uživatele a nastavte jim limity

No, mě osobně by zajímal konkrétně např. Quota, nebo ACL v Linuxu (někde jsem četl, že je možno tento způsob přístupových práv plnohodnotně dodat do Linuxu. No a mě by zajmalo jak, konfigurace a zda je to možné kombinovat s klasickým modelem přístupových práv v Linuxu).

Přesto jsem neměl (když jsem ten příspěvek psal) nic konkrétního na mysli. Myslím, že toto téma je dost zajmavé a rozsáhlé na jeden článek a i trochu pokročilejší čtenáři by si mohli na své přijít :)
Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem