Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia TopDrive KupDnes Navrcholu NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Názor k článku
Thunderbird 3: dvouleté čekání se vyplatilo

Ivan
Ivan (neregistrovaný) ---.net.upc.cz
7. 12. 2009 13:38

Dva mé problémy s TB

celé vlákno

1) Jakmile mi přijdou mail s více přílohami, tak trvá hrozně než se mail vůbec zobrazí. Kliknu v seznamu přijatých mailů na zprávu nebo na ni přejedu klávesami) a nic. Jen se ve stavovém řádku objeví hláška „Nahrávání dokumentu …“ a teprve po dlouhých vteřinách se zobrazí e-mail.

2) Druhý problém možná souvisí s mou neschopností si správně nastavit IMAP, nevím. Když si třídím poštu z IMAP, tak se mi zobrazí jako nepřečtená ve více složkách. V Doručené poště, ve Všech zprávách a ve složce kam je zpráva filtrem přesunutá. Po přečtení zprávy v jedné z těchto složek se označí jako přečtená jen právě v té ve kterém jsem ji četl. V ostatních složkách zůstává nepřečtená.

Až na tyto dvě věci jsem s TB3 vcelku spokojenej.