Internet Info, s.r.o. Lupa Měšec Podnikatel Root Zdroják DigiZone Slunečnice Vitalia Tuesday TopDrive KupDnes Navrcholu Bomba NovýTarif Dobrý web Weblogy Woko Jagg Computer.cz SK: MojeLinky

Hlavní navigace

Google Chrome ukusuje především od Firefoxu

Dva měsíce po uvedení prohlížeče Google Chrome je již možno objektivně hodnotit rychlost nástupu nového hráče na trh. Jeho vstup byl razantní, ale nikterak senzační. Nadále pokračuje propad Internet Exploreru a naopak růst Firefoxu. Svůj podíl za poslední měsíce zvýšila i Opera. Více se o aktuálním dění na poli prohlížečů dočtete na serveru Lupa.cz.

Předchozí zprávička Následující zprávička        
pepe hotovson
12. 11. 2008 13:13 Nový

Ze by bylo slyset travu rust?

celé vlákno
Tvrzeni, uvedene v nadpisu clanku mi prijde jen jako zbozne prani autora. Dve protibezne krivky FF2 a FF3 jasne ukazuji, kam smeruji uzivatele FF2.
Navic, posledni udaje o GCh spis naznacuji odliv, nez priliv uzivatelu.
Petr Pluháček
12. 11. 2008 16:20 Nový

Re: Ze by bylo slyset travu rust?

celé vlákno
Také si myslím. Jediné trendy, které lze z křivek vypozorovat je, že uživatelé FF2 podle očekávání přecházejí na FF3 a mírně rostoucí podíl Opery. :-/
Inkvizitor
Inkvizitor (neregistrovaný)
12. 11. 2008 21:09 Nový

Re: Ze by bylo slyset travu rust?

celé vlákno
Podíl Chrome je vcelku mizivý, takže ten titulek vypadá jako skrytá reklama na Google, to bych pochopil. Jak může ale pan Gogela mluvit o odlivu uživatelů od Firefoxu, když kumulativní podíl FF2+FF3 neklesá, to mi hlava nebere. Jedině že by mluvil o jiném časovém období, než o kterém hovoří článek, protože podíl FF naopak celkově vzrostl.
jos
jos (neregistrovaný)
13. 11. 2008 14:45 Nový

Re: Ze by bylo slyset travu rust?

celé vlákno
Google Chrome ukusuje především od Firefoxu

versus

Nadále pokračuje propad Internet Exploreru a naopak růst Firefoxu

mi příde jako protimluv
Zasílat nově přidané příspěvky e-mailem        

Přehled názorů

Ze by bylo slyset travu rust?
pepe hotovson 12. 11. 2008 13:13
├ 
Re: Ze by bylo slyset travu rust?
Petr Pluháček 12. 11. 2008 16:20
├ 
Re: Ze by bylo slyset travu rust?
Inkvizitor 12. 11. 2008 21:09
└ 
Re: Ze by bylo slyset travu rust?
jos 13. 11. 2008 14:45