Vlákno názorů ke zprávičce MSI představuje netbook s diskem i SSD
uživatel si přál zůstat v anonymitě
31. 12. 2008 10:23
Dvojnásobná spotřeba?
Takže baterka táhne obojí :)
31. 12. 2008 10:29
Re: Dvojnásobná spotřeba?
Ne nutně. Pokud uživatel zrovna nehraje film z klasického disku, pak jej může systém zastavit a dále normálně pracovat nad SSD, kde jsou všechna důležitá systémová data i běžná data uživatele.
31. 12. 2008 11:22
Re: Dvojnásobná spotřeba?
ak dobre rozumiem... tak klasicky HDD je softverovo nepripojeny, takze sa pripoji ked bude potrebne robit s datami na tom disku?
31. 12. 2008 11:32
Re: Dvojnásobná spotřeba?
Ne, píše se tam, že je možno disk odpojit v úsporném režimu, kdy není vůbec přístupný a vše se zapisuje na SSD. Ale to je volitelná varianta. Jinak je to samozřejmě o rozdělení dat. Pokud velké věci jako filmy, mp3, ISO obrazy distribucí a podobně, budu dávat na mechanický disk, pak při běžné práci, internetění, psaní ve Word editoru a podobně, vůbec mechanický disk nepoužívám a ten se sám zastaví.
31. 12. 2008 11:52
Re: Dvojnásobná spotřeba?
aha. uz chapem. takze skutocny HDD je v tomto pripade nieco ako externy disk a SSD na robotu

