nevime…ale vimperator + emacs keybinding je zatial to najlepsie co som pouzival :) verim ze vickovy keybindings je lepsie, ale pouzivam emacs a uz som si zvykol na jeho keybindings
XXXTerm: nový prohlížeč postavený na jádře WebKit
XXXTerm, tak se jmenuje nový webový prohlížeč podporující vi zkratky postavený na jádře WebKit a GTK+ (tj. verze 2.x). Za vývojem stojí Marco Peereboom, jeden z hlavních vývojářů OpenBSD, který se mimojiné v tomto operačním systému zasloužil o jednotné rozhraní pro správu RAID zařízení přes bioctl(8), softraid(4) a podporu ACPI. Prohlížeč byl vytvořen z důvodu nabubřelosti kódu „mainstream” prohlížečů (čti Firefox a Chromium) a byl inspirován vimprobable2, ten vedle suft a uzbl patří mezi další hackerské prohližeče postavené na WebKit jádře.
Dále čtěte…
- WebKit2 bude bezpečnější 12. 4. 2010 8:02
- WebKitGTK+ je již stabilní a použitelné pro běžnou práci 18. 3. 2010 8:07
- Plány pro GNOME 3 3. 4. 2009 11:22
- Vyšel WebkitGTK+ 1.1.4 31. 3. 2009 14:28
- WebkitGTK+ verze 1.1.3 17. 3. 2009 11:22
Re: vimperator + emacs keybinding
celé vláknotak proc rovnou nepouzivas conkeror? :) toto ale neni na gecku ty ‚novy‘ prohlizece…
Re: Jak to buildnout?
celé vláknobohuzel na ubuntu 9.10 ee :(
Re: Jak to buildnout?
celé vláknoNa Ubuntu 9.10 staci pridat repo pro novejsi webkit:
https://launchpad.net/~webkit-team/+archive/ppa
a uz to jedeeeeeeeee :)
Re: Jak to buildnout?
celé vláknoPodarilo, ale potrebuje veľmi nové verzie knižníc. Dal som si v gentoo vlnovkou maskovanú knižnicu webkit-gtk a chcel ešte novšiu. Tak som upravil xxxterm vymazaním jednej časti case a už to šlo aspoň skompilovať, aj to funguje, ale ešte som to veľmi neskúšal.
Potrebuje novšiu verziu webkit-gtk ako je stabilná na stránkach webkit-u (>1.1.15.4).
Nabubřelost
celé vláknoK té nabubřelosti – zrovna včera jsem měl problém s Chrome. Standardní build neposkytoval o problému žádné info. Inu, tak jsem si řekl že stáhnu zdrojáky a spustím dbg. To jsem ale opravdu netušil že budu stahovat 1,5GB zdrojáků, byl to pro mě docela šok :).

