Hlavní navigace

Partneři ankety

Novell

www.Novell.cz

Novell

Společnost je poskytovatelem informačních řešení, která zahrnují bezpečnou správu identit, vývoj webových aplikací a služby pro zabezpečení síťových služeb na různých platformách. Podporu zajišťují strategické konzultační a profesionální služby. Společnost Novell zaujímá vedoucí pozici na trhu v oblastech správy a digitální identity, řízení digitálních práv a adresářových služeb, informační bezpečnosti, síťových služeb, služeb systémové integrace a webových služeb.

SUSE

portal.SUSE.cz

SUSE

Po akvizici SUSE AG, která se stala součástí Novell Inc., je Novell jednou z největších firem zabývajících se vývojem otevřeného software. Důležitým počinem je v tomto směru openSUSE, plně otevřená varianta produktu SUSE LINUX, která patří ke skupině nejoblíbenějších softwarových distribucí. Do produktového portfolia Novell patří produkty pro zajištění infrastrukturních služeb (Novell Open Enterprise server, SUSE LINUX Enterprise Server), řízení identit (Novell Identity Management), komunikaci a spolupráci (Novell GroupWise) a další. V České Republice sídlí lokální vývojová pobočka SUSE LINUX, která čítá 50 vývojářů.

LinuxExpres

www.LinuxEXPRES.cz

Linuxexpres

LinuxEXPRES je moderní linuxový časopis, který každý měsíc přináší čerstvé zprávy, recenze, reportáže a praktické návody. Jeho rozsah je 56 stran a pokaždé přináší tematickou přílohu. Redaktoři LinuxEXPRESu se každý měsíc pečlivě věnují tématům z oblasti Linuxu a svobodného softwaru. Své místo mají v časopise rubriky věnované populárním i méně známým distribucím, softwaru či řešením.

Lupa

www.Lupa.cz

Lupa

Lupa.cz je jeden z nejstarších a nejznámějších specializovaných zpravodajských serverů na českém Internetu. Jádrem jeho obsahu jsou původní denní komentáře z oblasti Internetu a telekomunikací se zvláštním zřetelem na problematiku poskytovatelů připojení, internetového obsahu, marketingu a e-commerce.