Hlavní navigace

Podpořte Root.cz

Staňte se našimi podporovateli

Stejně jako vy, i my jsme fanoušci svobodných IT technologií a rádi bychom je svým dílem podporovali a informovali o nich vás i nás tak, jak to děláme už téměř dvacet let. Budeme rádi, když se stanete našimi podporovateli. I díky vám pak bude moci zůstat Root.cz zdarma pro všechny čtenáře.

Žijeme především z reklamy, která nám umožňuje financovat provoz celé redakce. Můžete nám pomoci úplně jednoduše tak, že nebudete zobrazování reklamy blokovat.

Nabízíme vám ale i jinou alternativu: přímý příspěvek na provoz serveru a redakce. Můžete nám tak přímo podat pomocnou ruku a stát se součástí komunity, které na Rootu záleží. Vybrat si můžete z několika variant příspěvků a výhod. Podporovatelem může být i firma a můžete přispět i bez nutnosti registrace.

Děkujeme za vaši podporu.
Petr Krčmář a redakce Root.cz

Uvedené ceny jsou včetně DPH

  • Verified by VISA
  • MasterCard Secure Code
  • VISA
  • MasterCard
  • Bitcoin
  • Barion

Co získáte

Uvedení na stránce s poděkováním

Budete uvedeni na seznamu podporovatelů s poděkováním za příspěvek na chod a rozvoj Root.cz.

Slevu jedno námi pořádané školení

Získáte slevu na jedno námi pořádané školení. Stačí, když si vyberete školení a napíšete Pavle Hettnerové, zvýhodněnou cenu vám zajistí. Aktuální nabídku školení najdete zde a vybíráte ze školení označených logem Root.cz. Tato sleva platí pro podporovatele s ročním příspěvkem.

Možnost zajít na pivo se šéfredaktorem Petrem Krčmářem a dalšími autory

Akci plánujeme na říjen, pozvánku vám včas zašleme.

E-book zdarma

Získáte možnost stáhnout si zdarma jeden z e-booků, které vydává Root.cz. Odkaz na stažení se po zaplacení příspěvku objeví ve vašem profilu.

Označení profilu v diskusích

Vaše příspěvky budou v diskusích u článků odlišeny od ostatních diskutujících ikonkou podporovatele v barvě zvoleného balíčku.

Přístup do speciální sekce diskusního fóra

Budete mít přístup do speciálního uzavřeného fóra, kde budete mít možnost diskutovat s redaktory náměty na další rozvoj serveru. Stejně tak zde redaktoři Roota budou přednostně konzultovat plánované novinky nebo sbírat názory a tipy na obsah serveru.

Root.cz bez reklam

Na serveru se vám nebude zobrazovat bannerová ani kontextová reklama s výjimkou komerčních článků a selfproma vydavatele.

Jste firma, která má ráda Root.cz, jeho čtenáře a chcete nás podpořit?

Čtou nás vaši zaměstnanci? Hledají u nás aktuální informace? Zajistěte pro ně výhody podporovatelů. A možná také v budoucnu najdete nové členy svého týmu v místní komunitě. Kontaktujte nás na podporovatel@root.cz.

Chcete nás podpořit bez registrace?