Články
Zprávičky
Fórum
Podpořte Root
Školení
Galerie
Blogy
Knihy
Jak na Linux
Zdroják
Hledat
Root.cz
»
Stalo se
»
Asahi Linux s KDE i GNOME na Apple M2, Wayland Protocol s neceločíselným škálováním
Názory k článku
Asahi Linux s KDE i GNOME na Apple M2, Wayland Protocol s neceločíselným škálováním
Zasílat nově přidané názory e-mailem
Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
Zasílat nově přidané názory e-mailem