Hlavní navigace

CZLUG pořádá další Linuxový víkend

12. 5. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

České sdružení uživatelů operačního systému Linux (CZLUG) pořádá ve dnech 19. a 20. května Víkend CZLUGu. Jedná se o sérii přednášek určených nejširší veřejnosti. Tématem tohoto víkendu budou přednášky o bezpečnosti a spolehlivosti, tedy hlavních doménách Linuxu.

Přednášky budou zajímavé pro pokročilejší linuxové správce, ale i pro toho, kdo rozhoduje o nasazení Linuxu v kritických aplikacích.

Budou představeny produkty jako je AppArmor či SE Linux, virtualizační nástroj Xen, Ondřej Filip vysvětlí jak se dosahuje vysoké spolehlivosti u DNS, podíváme se na online zálohování databází replikacemi a Fiber Channel řešení „pro chudé“.

Prostor bude i pro dotazy uživatelů a samozřejmě pro diskuse.

Akce je pořádána ve spolupráci s ČVUT, Fakultou elektrotechnickou.

Vstup na akci je zdarma.

Další informace včetně registrace naleznete na adrese www.linux.cz/vi­kend.

O CZLUGu

Základním posláním Českého sdružení uživatelů operačního systému Linux je sdružovat vývojáře, správce a uživatele operačního systému Linux, vytvářet vhodné podmínky pro rozvoj, využití a propagaci operačního systému Linux, pořádat přednášky, odborné semináře, konference a vzdělávací akce pro své členy i širokou veřejnost. Další informace můžete získat na stránkách www.linux.cz/czlug.

CS24_early

Kontakt

Adresa: České sdružení uživatelů operačního systému Linux

c/o FI MU

Botanická 68a

Brno

602 00

Linuxovy vikend logo

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku