Hlavní navigace

Dejte svůj hlas tomu nejlepšímu z českého internetu!

4. 10. 2006
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

První ročník ankety Křišťálová Lupa 2006 - Cena českého Internetu zpravodajského serveru Lupa.cz vstoupil do finálového hlasování. Do konce října můžete vybírat to nejlepší, co vás loni na českém Internetu zaujalo. Hlasujte a můžete vyhrát jednu z padesáti zajímavých cen.

První ročník ankety Křišťálová Lupa 2006 – Cena českého Internetu, kterou pořádá zpravodajský server o českém internetu Lupa.cz ve spolupráci se společností Tiscali, vstoupil do finálového hlasování. Po období nominací tak můžete až do konce října vybírat ty nejzajímavější služby a projekty, které vás v minulém roce na českém Internetu nejvíce zaujaly. Hlasujte a můžete vyhrát jednu z padesáti zajímavých cen.

Až do 31. října 2006 můžete vybírat své favority v jedenácti kategoriích, do nichž v nominační části postoupilo vždy pět nejčastěji nominovaných projektů a služeb. Hlasovat lze pouze prostřednictvím internetového hlasovacího formuláře na stránkách ankety. Padesát šťastných výherců získá hodnotné ceny věnované partnery ankety. Vybírat můžete z těchto nominovaných.

E-shop

Alza.cz, CzechComputer.cz, Kosmas.cz, Mall.cz, VltavaStores.cz

Webhoster

Czechia, Český hosting, Ignum, Nebit, Pípni

Web veřejné správy

Czech.cz (stránky České republiky), Justice.cz, Mpsv.cz (Ministerstvo práce a sociálních věcí), Mvcr.cz (Ministerstvo vnitra), Portal.gov.cz (Portál veřejné správy)

Firemní web

Cz.o2.com, Symbio.cz, Škoda-auto.cz, T-mobile.cz, Vodafone.cz

Freemail

Email.atlas.cz, Email.centrum.cz, Email.seznam.cz, Mail.volny.cz, Gmail.com

Vyhledávač

Atlas.cz, Centrum.cz, Google.cz, Jyxo.cz, Seznam.cz

Obecné zpravodajství

Aktuálně.cz, ČeskéNoviny.cz, iDnes.cz, iHNed.cz, Novinky.cz

Specializované zpravodajství

Běhej.com, Hoax.cz, Moje-rodina.cz, Rodina.cz, Víra.cz

Zábava a bulvár

Blesk.cz, Bleskově.cz, Prison-break.cz, Sga-project.com, Super.cz

Blog

Cuketka.cz, ILblog.cz, Marigold.cz, Ostravak.blogu­je.cz, Reality-show.panacek.com

Osobnost

Ivo Lukačovič, Dušan Janovský, Jiří Peterka, Petr Staníček, Patrik Zandl

Dvě ocenění Křišťálové Lupy 2006, a to v kategorii Projekt roku a Anticena, udělí odborná porota složená z téměř šedesátky osobností z oblasti odborných médií, internetových a telekomunikačních společností i akademické sféry. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční 23. listopadu 2006, v den konání odborné konference Czech Internet Forum 2006.

Generálním partnerem ankety i odborné konference je společnost Tiscali ČR. Partnery konference jsou společnosti AEC, server o digitálním vysílání DigiZone.cz a společnost Kanzelsberger, která se zároveň stala i partnerem kategorie Blog a ocení jejího vítěze. Mediálními partnery jsou časopisy Click! a Chip.

Hlasujte na stránkách ankety.

Partneři Křišťálové Lupy

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku