Hlavní navigace

Hlasování v anketě Mobilní aplikace roku odstartovalo

Redakce

Boj o titul Mobilní aplikace roku právě začal. I váš hlas rozhodne o vítězích. Tak hlasujte.

Již po sedmé se ty nejlepší mobilní aplikace z dílen českých a slovenských vývojářů utkají o ty nejvyšší příčky. Aplikace, které získaly během března nejvíce nominačních hlasů, postoupily do finálního hlasování. I váš hlas může rozhodnout o vítězi. Hlasovat můžete prostřednictvím online formuláře, který najdete na webu ankety Mobilní aplikace roku.

Podpořit vaše oblíbené aplikace můžete v následujících kategoriích:

  • Aplikace pro lepší svět
  • E-commerce aplikace
  • Klientský servis 
  • Média
  • Hry
  • Životní styl
  • Novinka roku

Absolutním vítězem ankety se stává aplikace, která získá nejvyšší počet hlasů ze všech kategorií.

Hlasování potrvá až do pondělí 22. května. Slavnostní vyhlášení vítězů ankety Mobilní aplikace roku 2017 proběhne 14. června v prostorech Royal na pražských Vinohradech.

Hlavním partnerem ankety je společnost T-Mobile. Partnerem je Dobrý web. Mediálními partnery jsou Dotekománie.cz, Letemsvětemapplem.eu, Lupa.cz, mobilenet.cz, Root.cz a SMARTmania.cz. Akce je uskutečněna v produkci společnosti Internet Info a pořadatelem je nezávislá podnikatelská síť TUESDAY Business Network.

Našli jste v článku chybu?
19. 4. 2017 7:12
cztomi (neregistrovaný)

Díval jsem se na nominované appky a chybí tu kategorie Práskač roku....

19. 4. 2017 10:55
poiuztrewq (neregistrovaný)

Jojo, taky jsem se leknul. Ty EET věci na začátku nejsou bonzovací aplikace ale nejspíš nějaké pokladny. Štve mě jiný udavač. Dobře nechápu, jak se mohlo bonzovadlo "čistý komín" dostalo do finále. To snad vyťupal nahoru nějaký vládní bot zbastlený v suterénu Ministerstva životního prostředí, ne? Nechce se mi věřit, že by ve společnosti ještě dneska bylo tolik udavačských masturbátorů. Jestli to bude pokračovat, tak bysme mohli třeba kontrovat apkou "udej udavače". :-) Myslím si, že by bohatě st…