Díky za hodně dobře sepsaný článek. Opravdu poctivě ukáže, co j k tomu potřeba a jak si to může člověk vyzkoušet. Podle mě takovéto články jsou to pravé pro root.cz
Já doma nechci nic automatizovaně. Děsí mě samy od se pohybující závěsy apod. Ale přesto i já mám "chytré" světlo a byla to skvělá koupě z jiného důvodu: Používám sice obyčejné zapínání vypínačem, ale ten je nalepovací kamkoliv (a bez baterky, spotřeba čistá nula), takže ta hodnota pro mě je, že nemusím sekat ani centimetr zdi. A nalepit si ho můžu kromě zdi i na poličku, na skříň...
Kdo jste někdy vyklízel už zařízený byt a následně (ještě týden potom) opakovaně likvidoval prach ze sekání drážek do zdí, tak mi asi rozumíte. A co teprve s malými dětmi...