Hlavní navigace

IP Telephony Workshop - široká nabídka produktů pro IP telefonii

5. 9. 2005
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

IP Telephony Workshop (IPTW), největší odborná akce o IP telefonii, představí již podruhé širokou nabídku produktů a služeb.

Málokteré odvětví oblasti informačních technologií zaznamenává v současné době tak dynamický rozvoj jako internetová telefonie. Integrace hlasových a datových služeb je zajímavá jak z hlediska redukce nakladů na provoz a jednoduchostí správy sítí, tak především širokou nabídkou doplňkových služeb a aplikací.

IP Telephony Workshop je specializovanou akcí pokrývající komplexní nabídku produktů a služeb v oblasti IP telefonie. IPTW je rozdělen na část konferenční a výstavní, které se vhodně doplňují. Návštěvníci si tedy mohou nejen vyslechnout informace o novinkách a možnostech jejich využití, ale v případě zájmu mají dostatek prostoru a času si přímo na místě konkrétní řešení prohlédnut a vyzkoušet. Letošní ročník IP Telephony Workshopu se uskuteční 22. - 23. listopadu v hotelu Olympik v Praze.

IPTW je především kontraktační a prezentační akce. Návštěvníky tedy tvoří zejména zájemci o využití IP telefonie v podnikatelské i soukromé sféře, IT manažeři, administrátoři podnikových sítí, ale také například potenciální technologičtí partneři prezentovaných společností.

root_podpora

Již ve svém prvním ročníku se IPTW stal největší odbornou akcí v ČR zaměřenou na IP telefonii. Na loňském ročníku se prezentovalo 21 firem a navštívilo ho 700 odborných návštěvníků. Mezi prezentovanými firmami byly například Cisco Systems, Alcatel, Hewlett-Packard, Nortel Networks, Kapsch Telecom, Unient Communications, 2N TELEKOMUNIKACE, Avaya, GiTy, Panasonic hi Siemens.

Pořadatelem IPTW je společnost Exponet s.r.o., renomovaný organizátor specializovaných akcí v oblasti IT (LinuxExpo, Small Business Solutions). Aktuální a podrobné informace naleznete také na internetové adrese www.iptw.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku