Hlavní navigace

IP Telephony Workshop 2008: svět internetové telefonie jako na dlani

4. 11. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V úterý 25. listopadu se v pražském hotelu Olympik Artemis uskuteční pátý ročník odborné konference a výstavy IP Telephony Workshop (IPTW), která je největší odbornou akcí v České republice zaměřenou na IP telefonii. IPTW představí produkty, služby a současné i nové technologie v oblasti internetové telefonie.

V úterý 25. listopadu se v pražském hotelu Olympik Artemis uskuteční pátý ročník odborné konference a výstavy IP Telephony Workshop (IPTW), která je největší odbornou akcí v České republice zaměřenou na IP telefonii. IPTW představí produkty, služby a současné i nové technologie v oblasti internetové telefonie.

Bohatý konferenční program IPTW představí mnoho odborníků, kteří na základě svých dlouholetých zkušeností promluví na témata jako jsou unified communication, kontaktní centra či bezdrátová telefonie.

Hlavním partnerem konference je společnost Avaya Czech Republic s.r.o., která představí svá kontaktní centra a integrované komunikační aplikace, systémy a služby. Návštěvníci IPTW se dále mohou těšit na seznámení s audio a videokonferenčními systémy Polycom od společnosti atlantis telecom spol. s r.o. zajišťující efektivní komunikaci na dálku. V přednášce společnosti Motorola se dozví, jak funguje bezdrátová IP telefonie a společnost Panasonic Czech Republic spol. s r.o. představí koncept jednotné komunikace spolu s jejím významem a přínosy.

Zajímají Vás nové trendy technologií VoIP? Rádi byste lépe komunikovali a zlepšili týmovou práci pomocí IBM řešení? Chcete vědět, jak zvýšit produktivitu ve Vaší firmě? Je WiMAX technologií budoucnosti nebo již minulostí? Na tyto a mnohé další otázky přinese odpověď právě letošní IPTW.

comupterworld - webcast prosinec

Na závěr konference proběhne losování návštěvnické ankety o IP telefon od firmy Algotech, partnera společnosti Avaya Czech Republic s.r.o.

Hlavními mediálními partnery IPTW jsou časopis Connect! a server Lupa. Mediálním partnerem je i server Root.cz. Podrobné informace a kompletní program, stejně jako formulář pro rezervaci míst, jejichž počet je omezený, naleznete na internetových stránkách konference IP Telephony Workshop www.iptw.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku