Hlavní navigace

Komiks: Betlémská hvězda

Petr Šimčík

Dnes zahájíme malou sérii, kterou bychom mohli zařadit do kategorie "jak to bylo" aneb historie bez lží, předsudků, zkreslení a mocenských úprav. Možná to bude nečekané, překvapivé a místy i kruté, ale nedá se nic dělat. Pokud chceme ukázat pravdu v její úplné nahotě, musíme být hodně přísní.

Hvězda

Tričko MILUJI LINUX! – novinka

Miluji Linux

Stylové černé triko s krátkým rukávem z exkluzivní limitované série Fun with Root.cz. Na první pohled je jasné, že vztah nositele tohoto trička k Linuxu je více než platonický. Zaručeně nejvtipnější tričko z vašeho šatníku!

Vyrobeno z kvalitní bavlny, dodáváno ve velikostech L a XL.
(kliknutím na obrázek získáte náhled celého trička)

Cena: 245 Kč (vč. DPH)
Objednat tričko MILUJI LINUX!


Mikina Root.cz – novinka

Mikina

Příjemná černá mikina má potisk s tučňákem Tuxem a nápisem Root.cz na hrudi. Vhodná nejen pro návštěvu klimatizovaných serveroven a pro chladnější části roku, kdy není vidět Tux na vašem tričku Root.cz. Mikina je vyrobena z kvalitní bavlny, dodávána je ve velikostech L a XL.

Cena: 395 Kč (vč. DPH)
Objednat mikinu Root.cz


Samolepka-mini

Dárek ke každé objednávce

Ke každé objednávce předmětů z našeho butiku získáte nyní dárek – samolepku s tučňákem. Máte linuxové PDA, telefon, multimediální přehrávač nebo třeba set-top-box pro příjem digitální televize? Na všechno patří naše samolepka!
Našli jste v článku chybu?
12. 5. 2007 15:44
tomáš (neregistrovaný)
A co takhle člověk, co by dělal trapnej nováckej humor, ten by se ti určitě líbil. Mohl bys třeba redakci navrhnout, ať zaplatěj Novotnýho, to byses určitě chlámal smíchy, co?!
12. 5. 2007 9:43
Buh si holt potrpí na klasiku, mohli by jste se klidně ptát proč nemá LCD, případně notebook... Jinak absenci myši bych neřešil, může jí mít "za sebou" a nebo ... hergot je to přeci bůh tak může kurzor ovládat vůlí