Hlavní navigace

Komiks: Bezpečnostní záplaty

Petr Šimčík

Dnešní administrátoři to nemají lehlé. Musejí se potýkat s problematickými systémy jako jsou MS Windows a pokud chtějí udržet vše v chodu, musejí si svůj píseček pořádně hlídat a především záplatovat. Někdy to ale nebývá zrovna jednoduché a je potřeba využít řadu sofistikovaných bezpečnostních nástrojů.

Bezpecnostni zaplaty

Tričko Mám poruchu osobnosti – Novinka

Mám poruchu osobnosti

Stylové černé triko s krátkým rukávem z exkluzivní limitované série Fun with Root.cz. Vhodné nejen pro ty, kteří používají přezdívku BLEK. Vlastní porucha není pro nošení trička vyžadována, ale je výhodou.

Vyrobeno z kvalitní bavlny, dodáváno ve velikostech L a XL.
(kliknutím na obrázek získáte náhled celého trička)

Cena: 265 Kč (vč. DPH)
Objednat tričko Mám poruchu osobnosti.


Samolepka-mini

Dárek ke každé objednávce

Ke každé objednávce předmětů z našeho butiku získáte nyní dárek – samolepku s tučňákem. Máte linuxové PDA, telefon, multimediální přehrávač nebo třeba set-top-box pro příjem digitální televize? Na všechno patří naše samolepka!
Našli jste v článku chybu?
17. 11. 2007 22:41
Az na to, ze vo WTC pouzili nieco ine. Vybuch bomb zo zvaracky by sposobil akurat podobny otvor ako lietadlo, takze by sa nic vaznejsie nestalo.
17. 11. 2007 16:56
ms (neregistrovaný)
To je jednoduché. Protože nese pozůstatky plagiátorské verze CP/M s přibastleným zprzněným BSD kódem a vše doplněno primitivním GUI ala CDE s inspirativním tlačítkem "Start" (mimo Vist). Nejhorším pozůstatkem je ovšem filozofie: Jedno PC, jeden uživatel, jedna aplikace (někdy ztěží), jeden Bill. K tomu Host Fuchs převlečený za Steve Ballmera přesvědčuje běžné uživatele, že operační systém je něco jednoduchého na správu a žádné znalosti vlastně nepotřebují! Přístup k platícímu uživateli…