Hlavní navigace

Komiks: iPorucha

Petr Šimčík

Každý jsme nějaký. Někdo z nás zapadá do obrazu standardního průměrného občana, někdo jiný z něj naplno vybočuje. Nejlépe to poznáme pod většinou z našich komiksů a pojem „porucha osobnosti“ na našem serveru už nabyl zcela magických rozměrů. Dokonce máme i vlastní tričko s tímto motivem. A co na to Jabka?

iPorucha

Hrnek

Hrnek pro milovníky tučňáků – Novinka

Stylový hrnek pro všechny, kteří obdivují tvory druhu Sphenisciformes, neboli tučňáky. Pokud do skupiny milovníků těchto užitečných tvorů patříte, nemůžete na svém stole nemít tento hrnek, na kterém tučňák nesmazatelně zanechal své stopy. Vhodný k požívání všeho, co teče. Po okraj má hrnek objemných 400 ml.
(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 110 Kč (vč. DPH)
objednat hrnek pro milovníky tučňáků

Našli jste v článku chybu?
1. 11. 2008 8:54
samsa (neregistrovaný)
tentokrat je komiks pomerne vtipny a pointa ma hned nekolik urovni. 1. nazev iPorucha odkazuje na o-ickovani vseho, ceho se apple dotkne, tentokrat dokonce poruchy, coz je absurdni (doufejme, ze stale jeste). 2. slovo porucha samotna odkazuje na meta-meta-uroven, tj. na velkou cast reakci na jine komiksy na rootu, ven ze situace v komixu, jde o to jistou, mirnou formu zcizovani podle stanislavskeho. 3. prvni nosna cast vtipu je, ze zakazgeek jiz prijde s presnou klasifikaci jadra poruchy, ted…
1. 11. 2008 0:14
Mival (neregistrovaný)
Proč tam je čas vložení 0:00, když ještě 0:05 zde nebyl? Nicméně též jsem se s něčím takovým setkal... To je pak na tom to nejhorší, ta realita už nebývá tak vtipná.