Hlavní navigace

Komiks: jemně a citlivě

Petr Šimčík

Dnešní komiks je trochu morbidní. Existují totiž věci, které se v životě člověka stanou, aniž by o ně měl sebemenší zájem. Dostanete se tak velmi rychle do úzkých a potřebujete svou situaci řešit, jak nejlépe dovedete. Přestože některé úkony prostě nejsou ve vaší kompetenci, musíte se s nimi umět poprat.

Zdravotnický

Hrnek

Hrnek pro milovníky tučňáků – Novinka

Stylový hrnek pro všechny, kteří obdivují tvory druhu Sphenisciformes, neboli tučňáky. Pokud do skupiny milovníků těchto užitečných tvorů patříte, nemůžete na svém stole nemít tento hrnek, na kterém tučňák nesmazatelně zanechal své stopy. Vhodný k požívání všeho, co teče. Po okraj má hrnek objemných 400 ml.
(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 110 Kč (vč. DPH)
objednat hrnek pro milovníky tučňáků

Našli jste v článku chybu?
24. 1. 2009 0:10
lilou (neregistrovaný)
v nemocnici ziadne IT nie je, uz som kukol 4 serie dr.housa a ziadny tam neboli :)
25. 1. 2009 9:54
Přátelé. Jsem znovu a znovu "překvapován". Musím znovu opakovat, že BLEK.ovi komentáře mi nepřipadají ani trochu trapné a ani trochu nemístné. A musím se přiznat, že mě moc nenapadá, kde ostatní lidé nacházejí argumenty pro opak. Svými komentáři zkrátka nepřímo vyjadřuje své názory. K čemu přesně možná není vždy snadné rozpoznat, ale jednou z nich je pravděpodobně i dnešní kultura na internetu u nás (i když jinde je to to samé). Nepřipadá vám alarmující, že BLEK.ovi kometáře představuj…