Hlavní navigace

Komiks: Jiná dimenze interakce

Petr Šimčík

Interaguji, čili jsem. Data proudící mezi jednotlivými stranami komunikační soustavy se prolínají s emočními podněty a společně tak tvoří základní kámen přenosu údajů v celé soustavě. Insuficientní integrace formální interakce vede k nefunkční socializaci obou stran a následné informační frigiditě.

Hlasové ovládání

Tričko MILUJI LINUX! – novinka

Miluji Linux

Stylové černé triko s krátkým rukávem z exkluzivní limitované série Fun with Root.cz. Na první pohled je jasné, že vztah nositele tohoto trička k Linuxu je více než platonický. Zaručeně nejvtipnější tričko z vašeho šatníku!

Vyrobeno z kvalitní bavlny, dodáváno ve velikostech L a XL.
(kliknutím na obrázek získáte náhled celého trička)

Cena: 245 Kč (vč. DPH)
Objednat tričko MILUJI LINUX!


Mikina Root.cz – novinka

Mikina

Příjemná černá mikina má potisk s tučňákem Tuxem a nápisem Root.cz na hrudi. Vhodná nejen pro návštěvu klimatizovaných serveroven a pro chladnější části roku, kdy není vidět Tux na vašem tričku Root.cz. Mikina je vyrobena z kvalitní bavlny, dodávána je ve velikostech L a XL.

Cena: 395 Kč (vč. DPH)
Objednat mikinu Root.cz


Samolepka-mini

Dárek ke každé objednávce

Ke každé objednávce předmětů z našeho butiku získáte nyní dárek – samolepku s tučňákem. Máte linuxové PDA, telefon, multimediální přehrávač nebo třeba set-top-box pro příjem digitální televize? Na všechno patří naše samolepka!
Našli jste v článku chybu?
30. 4. 2007 17:14
Invaders jsou klasika :) a sou tak O 5 - 10 let starsi nes lemingove :) kdyby byl zajem tak : http://blog-apart.com/INVADERS/index.html
30. 4. 2007 16:19
To už je druhá pointa která vám nedochází, asi jsme holt laděni na jinou vlnu :( V komixu jde také o to, že ovládá hlasově hru Space Invaders (to je priserne stara konzolovka), a domlouva se s pocitacem pomoci tech startrekovskejch zvastu, coz je pro něj uplně jiná dimenze ovládání této hry ... pointa je prostě pointa, nedá se vysvětlit a když to takhle sepíšete i když máte pravdu tak to vtipně nevyzní. A podle videa, které je někde v okolních komentářích pochybuju že k "efektivnější pr…