Hlavní navigace

Komiks: Kde získat materiály?

Petr Šimčík

Že to programátoři nemají vůbec jednoduché, asi všichni víme. Někdy je potřeba se zabývat detaily, které s programováním sice vůbec nesouvisí, ale pro tvorbu výsledného software jsou stejně potřeba. Někdy je holt potřeba vyrazit do terému a důležité materiály získat osobně.

Programatori
Samolepka-mini

Dárek ke každé objednávce

Ke každé objednávce předmětů z našeho butiku získáte nyní dárek – samolepku s tučňákem. Máte linuxové PDA, telefon, multimediální přehrávač nebo třeba set-top-box pro příjem digitální televize? Na všechno patří naše samolepka!

Sada osuška + ručník - náhled

Zlatá osuška a zlatý ručník

Zlatá akční sada zahrnující zlatou osušku a zlatý ručník opatřené pečlivou výšivkou roztomilého tučňáka Tuxe. Vyrazíte-li do bazénu či na pláž s tímto froté vybavením, záhy se stanete nejzářivějšími členy společnosti.
(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 695 Kč (vč. DPH)
objednat zlatou sadu osuška + ručník Root.cz

Našli jste v článku chybu?
3. 2. 2007 8:25
autor (neregistrovaný)
Ano zásadně všechno kopíruju , neměl bych to sem nakonec házet s původními texty i grafikou ? Tady si asi někdo pořád neuvědomuje že na zemi jsou miliardy lidí a někdy se holt sejdou dva podobný nápady (a že nejsou zas tak podobný)
8. 2. 2007 7:22
Culibrk (neregistrovaný)
Napsal jsi to moc hezky. Presto nechapu, co je na tomto komixu komickeho. Pripada mi to tady jako: a/ studentsky ezim - cim ujetejsi, tim "lepsi" b/ domaci ukol dusevne nemocnych obyvatel - at uz "komix" ci _nekteri_ prispevovatele c/ trapny pokus adolescentu o humor na skomirajicim serveru Podle mne je spravne a,b i c.