Hlavní navigace

Komiks: klasický Ubuntista

Petr Šimčík

O uživatelích populární linuxové distribuce Ubuntu se traduje, že svému operačnímu systému až příliš propadají, neuznávají ostatní distribuce a vůbec bývají poněkud méně tolerantnější. Zejména v diskuzních fórech, kde je prý bývá často slyšet. Co myslíte, je to s nimi skutečně tak vážné?

komiks-ubutu

Tričko Mám poruchu osobnosti – Novinka

Mám poruchu osobnosti

Stylové černé triko s krátkým rukávem z exkluzivní limitované série Fun with Root.cz. Vhodné nejen pro ty, kteří používají přezdívku BLEK. Vlastní porucha není pro nošení trička vyžadována, ale je výhodou.

Vyrobeno z kvalitní bavlny, dodáváno ve velikostech L a XL.
(kliknutím na obrázek získáte náhled celého trička)

Cena: 265 Kč (vč. DPH)
Objednat tričko Mám poruchu osobnosti.


Samolepka-mini

Dárek ke každé objednávce

Ke každé objednávce předmětů z našeho butiku získáte nyní dárek – samolepku s tučňákem. Máte linuxové PDA, telefon, multimediální přehrávač nebo třeba set-top-box pro příjem digitální televize? Na všechno patří naše samolepka!
Našli jste v článku chybu?
24. 11. 2007 12:32
Liborse (neregistrovaný)
Máte pravdu, je to tak. Mě aktuálně nejvíce vyhovuje Ubuntu - jsem "klikař", ale čím dál mám větší sklony ke konzoli, protože když vidím, co s tím někteří lidé dokážou (a že to nejsou nějaké lamy), tak je to úžasná věc (okna dost omezují). Jeden člověk mi tak rozchodil net i na jedné nejmenované škole. On má Gentoo (moc se mi líbí myšlenka vlastní kompilace atd.) a bez problémů se vyznal i v Ubuntu, bo má prakticky stejné příkazy, jen trochu bojoval se sudo ;). Je jeden LINUX, distribu…
24. 11. 2007 12:06
Radek Hulán (neregistrovaný)
Redakce je plná pubescentů a za tu moji podobiznu ji poženu před soud!!!