Tak teprve po té co jsem si přečet tohle, jsem to pochopil, možná by to chtělo příště dát do titulku a né až do fóra. A možná by to příště mohl dát sám autor komisku a ne čtenář :-D A možná by to chtělo autora vyměnit :-D A možná pak uspořádám párty ve vesmíru... ale to je jiná Bonaqua :D