bohuzel dnesni populace speje k ovcim jako se vyskytuji zde ... pokud majorita lidi nechape takto jednoduchou narazku, tak sne VSICHNI V PRDELI, ano, sme vsichni v prdeli stado na porazku vzate, ty a ja, ja a ty, my vsichni ... bohuzel ...
ja to pochopil a zasmal se protoze problemy jabbim,cz me zajimaly, ale kdo to necetl tak vubec nemusi byt in - to je jako kdybyste se divil, ze se nekdo nesmeje Vasim narazkam k veselym historkam z nataceni, kdyz o nich nic nevi.
takze s vasim hodnocenim situace bych nesouhlasil, ale kdyz bych to byly narazky treba na spojeni SUN - ORACLE, tak to je jina
Pokud uvažují všichni jako Vy, pak ano - jsme v prdeli.
Po prvním přečtení jsem to nepochpil proto, že neodebíram a nesleduji
twitter kanál jabberu... nezdá se Vám, že to s těmi ovcemi a porážkami trochu přeháníte?
Nechodíš taky na Zemědělku? Porážka, ovce... Taky tuto analogii poslední dobou (a podobně) používám. Krutá realita :o). Jinak já asi ovce nebudu, když jsem to pochopil hned :-D. Ono to asi bude tím, že jsem spokojený uživatel Jabberu, ale ta týdenní etituda mě nadzvedla ze židle, naštěstí se stabilita vrátila. Hošci udělali pěkný kus práce... A jak to bylo s tím "přeběhem", šel do toho nakonec? :-D A pokud jo, je to na Youtube? Ne jako že bych se musel podívat, ale jako důkaz. :-D
Už jsem divnej... vtip mi nepřipadal vtipný když jsem nevěděl o čem je... když jsem se dozvěděl z diskuse o té "sázce" tak jsem se opět nezasmál... Ano vtipné by bylo, kdyby to opravdu tak dopadlo, ale smát se představě že někdo prohraje sázku, no ze základní školy už jsem asi moc dlouho :(
A bulvární nadpisy článků? To je na netu tak běžné, že bych se musel smát od otevření prohlížeče.
Podle Vaší definice se spokojím s tím, že jsem ovce na porážku ... to mě aspoň pobavilo ;)