Hlavní navigace

Komiks: Mohli jsme ...

Petr Šimčík

Jsou lidé, kteří se vás snaží obelhat, nacpat vám drahé, ale laciné operační systémy. Vy pak trpíte, nadáváte, láteříte, ale už jste jednou v pasti, ze které se jen těžko dostáváte ven. My linuxáci ale takoví rozhodně nejsme. My chceme být fér!

Komiks - OS
Samolepka-mini

Dárek ke každé objednávce

Ke každé objednávce předmětů z našeho butiku získáte nyní dárek – samolepku s tučňákem. Máte linuxové PDA, telefon, multimediální přehrávač nebo třeba set-top-box pro příjem digitální televize? Na všechno patří naše samolepka!

Sada osuška + ručník - náhled

Zlatá osuška a zlatý ručník

Zlatá akční sada zahrnující zlatou osušku a zlatý ručník opatřené pečlivou výšivkou roztomilého tučňáka Tuxe. Vyrazíte-li do bazénu či na pláž s tímto froté vybavením, záhy se stanete nejzářivějšími členy společnosti.
(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 695 Kč (vč. DPH)
objednat zlatou sadu osuška + ručník Root.cz

Našli jste v článku chybu?
9. 12. 2006 20:37
Je vidět, že si vidlák :) asi ti to v hlavě nespojuje, doporučil bych ji reklamovat. PARODIE - to je to slovo, najdi si to ve slovníku , je to pod písmenem P , kdybys to jako nepochopil, a pak se zamysli a možná ti to přeci jen docvakne a zastydíš se za tenle blábol.
9. 12. 2006 14:30
Lepsi grafika je dost subjektivní záležitost a navíc styl měním a asi zůstanu u toho z minulého komixu. Každopádně tím, že bych se kouknul jinam budu svým způsobem kopírovat a to nechci. Trochu konstruktivní kritiky po vydání komixu je trochu na houby, proto mám rád když lidi vyroběj remix, neberu to jako kritiku, ale jako jiné pojetí nápadu a pobavím se u toho. Takhle když to řekneš resp , to vyšumí. O lidech to může být ale podmínkou pro komix na softwarovym portálu je aby se to týkalo tro…