Hlavní navigace

Komiks: motivace k posilování

Petr Šimčík

Bez pohybu nelze žít... tedy alespoň ne dost dlouho. Věčné vysedávání u počítače vede k mnoha různým komplikacím jako je staromládenectví, nedostatek kvalitního sexu, úbytek podkožního svalstva, přírůstek podkožního tuku a podobně. Proto i my počítačovníci bychom si měli najít tu chvilku na cvičení.

Posilka

Hrnek

Hrnek pro milovníky tučňáků – Novinka

Stylový hrnek pro všechny, kteří obdivují tvory druhu Sphenisciformes, neboli tučňáky. Pokud do skupiny milovníků těchto užitečných tvorů patříte, nemůžete na svém stole nemít tento hrnek, na kterém tučňák nesmazatelně zanechal své stopy. Vhodný k požívání všeho, co teče. Po okraj má hrnek objemných 400 ml.
(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 110 Kč (vč. DPH)
objednat hrnek pro milovníky tučňáků

Našli jste v článku chybu?
25. 10. 2008 1:18
Kdyz se to tak vezme, tak toto je diskuze, ktera uvolni zde panujici, chladne logickou, bez emoci pocitajici atmosferu a treba ukaze vsem lidem okolo pocitacu, ze obcas je lepsi od pocitace odejit a jit za nejakou slecnou do postele :-D (ja jsem teda na pul vyjimka, pac kdyz jsem se slecnou v posteli, tak mam vzdy po ruce notaka se spustenym PHP editorem - co kdyby me neco nahodou zrovna napadlo :-D)