Hlavní navigace

Komiks: Nebeská brána

Petr Šimčík

Všichni jednou zaklepem na nebeskou bránu... otázkou ale je, jak dopadneme u vstupního pohovoru. Někteří z nás totiž za života trochu zlobili. Jiní zlobili trochu víc a najde se i pár takových, kteří zlobili opravdu hodně. Střes se toho dne, jestliže jsi neuctíval svatý shell a nemodlil ses k samotnému Kernelu!

Nebeská brána

Tričko MILUJI LINUX! – novinka

Miluji Linux

Stylové černé triko s krátkým rukávem z exkluzivní limitované série Fun with Root.cz. Na první pohled je jasné, že vztah nositele tohoto trička k Linuxu je více než platonický. Zaručeně nejvtipnější tričko z vašeho šatníku!

Vyrobeno z kvalitní bavlny, dodáváno ve velikostech L a XL.
(kliknutím na obrázek získáte náhled celého trička)

Cena: 245 Kč (vč. DPH)
Objednat tričko MILUJI LINUX!


Mikina Root.cz – novinka

Mikina

Příjemná černá mikina má potisk s tučňákem Tuxem a nápisem Root.cz na hrudi. Vhodná nejen pro návštěvu klimatizovaných serveroven a pro chladnější části roku, kdy není vidět Tux na vašem tričku Root.cz. Mikina je vyrobena z kvalitní bavlny, dodávána je ve velikostech L a XL.

Cena: 395 Kč (vč. DPH)
Objednat mikinu Root.cz


Samolepka-mini

Dárek ke každé objednávce

Ke každé objednávce předmětů z našeho butiku získáte nyní dárek – samolepku s tučňákem. Máte linuxové PDA, telefon, multimediální přehrávač nebo třeba set-top-box pro příjem digitální televize? Na všechno patří naše samolepka!
Našli jste v článku chybu?
7. 4. 2007 9:52
Rasta (neregistrovaný)
Žádné speciální peklo, něco MNOHEM horšího :)
8. 4. 2007 22:21
BLEK.u to je fakt dobré, a první co je od tebe i ftipné a to v množstvím větší něz malém. Skoro bych řek že to nejsi ty, nebo že sis zaprovozoval "styk se ženami". Apropo, před týdnem jsem se dozvěděl, že nejsem psychicky způsobilý pracovat u hasičů. Psycholožka mi to diagnostikovala :) Akorát že mi tím nepomohla jako tobě, ale na***la mne, načež táta, (který když byl u BIS psychotesty u podřízených ingnoroval, proto tam dnes mají -bez problémů- několik lidí s posudkem se kterým by n…