Hlavní navigace

Komiks: nevybíravá kritika

Petr Šimčík

Někteří kolegové si prostě nedají a nedají říct a hnidopišsky se vyjadřují k věcem, které jim nepřísluší. Jednou je to vaše oblečení, jindy třeba chování nebo stravovací návyky. Některé kolegyně jsou navíc natolik drzé, že se dokáží pozastavit i nad takovým tématem, jakým je rozměr toho nejcennějšího, co máte.

Malýho

Mikina

Mikina Root.cz

Příjemná černá mikina má výšivku s tučňákem Tuxem a nápisem Root.cz na hrudi. Vhodná nejen pro návštěvu klimatizovaných serveroven a pro chladnější části roku, kdy není vidět Tux na vašem tričku Root.cz. Mikina je vyrobena z kvalitní bavlny, dodávána je ve velikostech L a XL.

Cena: 395 Kč (vč. DPH)
Objednat mikinu Root.cz

Našli jste v článku chybu?
27. 9. 2008 8:21
brk (neregistrovaný)
Docela často mi chodí mailem nabídky na různé výrobky slibující zvětšení o 2 až 4". Jestli chceš, můžu ti je přeposílat. .o)
27. 9. 2008 2:31
uživatel si přál zůstat v anonymitě
To ze Apple si hraje na kvalitni vyrobek a rve do Macbooku drahy komponenty a za tyden ma clovek upatlany permanentni smouhy na plastech a jeste se musi bat, aby to pri prenaseni nechytnul tak, aby to neprasklo... Apple je proste jedna znacka z milionu a jde jen o to, co clovek ceka od toho co kupuje a jestli je schopna ta firma to dodat. Vzhledem k tomu, jake mam pozadavky, tak rikam Apple never more.