Hlavní navigace

Komiks: Nic nebude poznat

Petr Šimčík

Při přechodu na Linux dělají obvykle největší problémy sami uživatelé. Tam chybí tohle, tahle ikona je jiná a tamta klávesa se chová jinak než předtím. Existují ale postupy, které dokáží zakamuflovat všechno tak, aby i ten nejpozornější šťoural nic nepoznal. Nebo alespoň nadával úplně stejně jako předtím.

Nic nebude poznat
Samolepka-mini

Dárek ke každé objednávce

Ke každé objednávce předmětů z našeho butiku získáte nyní dárek – samolepku s tučňákem. Máte linuxové PDA, telefon, multimediální přehrávač nebo třeba set-top-box pro příjem digitální televize? Na všechno patří naše samolepka!

Sada osuška + ručník - náhled

Zlatá osuška a zlatý ručník

Zlatá akční sada zahrnující zlatou osušku a zlatý ručník opatřené pečlivou výšivkou roztomilého tučňáka Tuxe. Vyrazíte-li do bazénu či na pláž s tímto froté vybavením, záhy se stanete nejzářivějšími členy společnosti.
(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 695 Kč (vč. DPH)
objednat zlatou sadu osuška + ručník Root.cz

Našli jste v článku chybu?
30. 12. 2006 16:10
BLEK. (neregistrovaný)
Komix se bohužel netýká poruchy --- tak k němu nemám co říct. BTW. jel jsem ve výtahu a tam bylo tlačítko "při poruše stiskni" --- myslíte, že by to měl člověk stisknout, když má poruchu osobnosti?
10. 1. 2007 5:37
uživatel si přál zůstat v anonymitě
1) to nebyl dvojklik, pouze jsem stiskl F5, jenze protoze tento portal neni dotazen dokonce, tzn. je na nem jeste potreba odvest mnoho prace, tak nekontroluje, zda byl jiz komentar odeslan. Z toho duvodu po odeslani komentare a stisknuti F5 se komentar odesle 2x 2) widle + ubuntu je tvoje partie n00be, ja pouzivam tradicni a profesionalni nejstabilnejsi distribuci GNU/Linux, kterou je ....... (urcite ani nevis, o cem je rec) 3) commenty od xaint, jaja + ten predchozi jsem psal ja, vis proc? Pr…