Hlavní navigace

Komiks: Nina zmizela!

Petr Šimčík

Celým světem otřásl případ zmizení Niny Reiserové. Její manžel byl dokonce obviněn z vraždy a zatčen FBI. My ovšem známe události, které tomuto komplikovanému případu předcházely. Proč Nina zmizela? Zabil ji Hans? Jak je do případu zapleten souborový systém? A co na to Jan Tleskač?

Nina
Samolepka-mini

Dárek ke každé objednávce

Ke každé objednávce předmětů z našeho butiku získáte nyní dárek – samolepku s tučňákem. Máte linuxové PDA, telefon, multimediální přehrávač nebo třeba set-top-box pro příjem digitální televize? Na všechno patří naše samolepka!

Sada osuška + ručník - náhled

Zlatá osuška a zlatý ručník

Zlatá akční sada zahrnující zlatou osušku a zlatý ručník opatřené pečlivou výšivkou roztomilého tučňáka Tuxe. Vyrazíte-li do bazénu či na pláž s tímto froté vybavením, záhy se stanete nejzářivějšími členy společnosti.
(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 695 Kč (vč. DPH)
objednat zlatou sadu osuška + ručník Root.cz

Našli jste v článku chybu?
14. 10. 2006 11:16
josif (neregistrovaný)
Na jednej strane mi pride nevkusne robit si srandu z niekoho osobnej tragedie, zas na druhej strane vtipy vzdy taketo boli a vsetko zle, dokonca az hrozne sa na srandu obraca (spomente si kolko ciernych ci az morbidnych vtipov poznate o vyvrazdovani zidov za WWII alebo aktualnejsie aj o WTC). Takze tomuto komiksu nechyba nadnesenost, aktualnost, ba dokonca ani vtipnost. Len tak dalej, toto je lepsi smer nez sa tu ukazoval doteraz.