Hlavní navigace

Komiks: nová linuxová hra

Petr Šimčík

Počítačové hry jsou kořením počítačovníkova života. Tedy alespoň průměrného. Bohužel pro nás linuxáky se pro naše oblíbené tučňáky nejnovější pecky nevyrábějí. Přesto máme řadu zajímavých a zábavných her. Také našim komiksovým hrdinům se zachtělo oprášit džojstiky (česky tyčky radosti) a pořádně zapařit.

Hra

Hrnek

Hrnek pro milovníky tučňáků – Novinka

Stylový hrnek pro všechny, kteří obdivují tvory druhu Sphenisciformes, neboli tučňáky. Pokud do skupiny milovníků těchto užitečných tvorů patříte, nemůžete na svém stole nemít tento hrnek, na kterém tučňák nesmazatelně zanechal své stopy. Vhodný k požívání všeho, co teče. Po okraj má hrnek objemných 400 ml.
(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 110 Kč (vč. DPH)
objednat hrnek pro milovníky tučňáků

Našli jste v článku chybu?
17. 1. 2009 1:06
MrMagoo (neregistrovaný)
Franta the Linxu GURU: Bééé proč nemá linux alespoň 40% lidí na desktopu? Chytrej odpovídá: No protože hodně lidí má děti a ty chtěj pařit nejnovější pecky, jenže pod Linuxem si je nezvládnou nainstalovat. Franta the Linxu GURU: jenže když použiješ ten a ten emulátor a tohle, k vůli tomu pak 5x překompiluješ kernel, zatančíš dešťový tanec, tak to možná pojede Chytrej odpovídá: jenže ani děcka ani rodiče s tím neuměj natolik, aby to zvládli Franta the Linxu GURU: ale vždyť lidi chtěj hlavně kance…
17. 1. 2009 0:46
45644 (neregistrovaný)
http://graphjam.com/2008/10/28/song-chart-memes-first-in-the-comments/